Atrakcje al Mare

 • Atrakcje dla dzieci

  Dla dzieci mamy przygotowane atrakcje zależne od ich wieku. Dla najmłodszych plac zabaw, kącik zabaw, gry planszowe, maskotki, mini-piłkarzyki. Dla starszych XBOX 360 Kinect z wieloma różnymi grami oraz piłkarzyki.

  Zobacz więcej
 • Salon dla gości

  To miejsce, w którym mogą Państwo spędzić miłe chwile z najbliższymi, bądź w gronie przyjaciół, np. grając w bilard. Dzieci, pod czujnym okiem rodziców, mogą bawić się korzystając z przygotowanych dla nich gier i zabaw.

  Zobacz więcej
 • Taras i otoczenie domu

  Goście nie lubiący plażowego zgiełku mogą spędzić czas na tarasie, w cieniu oliwnych i figowych drzewek. Znakomite miejsce do czytania, surfowania w Internecie, czy podziwiania okolicy.

  Zobacz więcej
 • Jacuzzi i sauna

  Nasza sauna i jacuzzi to najlepsze miejsce do odpoczynku i ukojenia zszarganych nerwów. Różnorodność w pomieszczeniu świetlanych barw zapewni Państwu więcej energii do życia, więcej optymizmu.

  Zobacz więcej
 • Fotele masujące

  Dzięki fotelowi Sanyo 7700 i jego opatentowanej technologii Zero Gravity możesz za każdym razem rozkoszować się niebiańskim stanem relaksu, o którym inni mogą tylko marzyć i śnić. Przed każdym masażem fotel Sanyo 7700 skrupulatnie skanuje Twoje ciało, aby dostosować intensywność programu idealnie do Twojego aktualnego stanu psychofizycznego. 4 programy masażu całego ciała, 4 programy masażu wybranej partii ciała, 20 programów manualnych zapewni niesamowite doznania. Fotel Sanyo 7700 Zero Gravity to prawdziwy Mercedes wśród foteli masujących.

  Zobacz więcej
 • Okolica

  Błękit nieba Ustronia Morskiego oraz nastrojowe i przyjemne wnętrza wpłyną na Państwa niezapomniane chwile spędzone w naszym domu. Znajdujemy się 270 m od jednych z najpiękniejszych plaż piaszczystych na świecie. W okolicy panuje cisza, spokój tak potrzebny, aby wypocząć na urlopie.

  Zobacz więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress